O NÁS

Dlouhou dobu se mi v hlavě rodila myšlenka spojit lektory, umění stejně naladěných lidí a vytvořit celek, který by dával hlubší smysl. Prostor, který by předával radost, zdravý pohyb, tanec i cestu k duševnímu zdraví. Spojoval generace a podporoval důležité skupiny jako jsou senioři, těhotné ženy a maminky s malými dětmi.

Po více jak dvou letech přemýšlení a hledání možností se zrodila myšlenka využít toho, co je cestou největší lehkosti a co se nabízí využít. Za podpory Města Velké Bílovice jsem získala do pronájmu prostory Kulturního domu Velké Bílovice, kde jsem v březnu 2020 začala tvořit svůj vysněný PROSTOR PRO BALANC.

Místo, kde můžeme společně tančit, cvičit, radovat se, odpočívat, meditovat, zabývat se zdravým životním stylem, cvičením mysli a prostě jen tak spokojeně být. Těším se z toho, že spolu s ostatními lektory můžeme dělat svět lepším, barevným, veselejším. Energie, kterou vkládáme se nám vrací zpět v podobě vaší radosti a to má smysl!

PROSTOR PRO BALANC je určen pro všechny věkové generace, ženy i muže.  Lekce jsou rozmanité, snažíme se, aby si mohl vybrat opravdu každý. Také plánujeme přednášky, workshopy, semináře, pobyty v Česku i v zahraničí a mnoho dalšího. Máte se na co těšit!

PROSTOR PRO BALANC vznikl proto, aby dělal radost, aby sdružoval, aby pomáhal na těle i v srdci. Budeme rádi, když si u nás odpočinete a věnujete si svůj vlastní čas. Využijte možnosti dát si čaj, kávu, popovídat si s přáteli nebo jen tak v tichu posedět a začíst se do knihy. V případě, že je v malém sále volno, můžete ho využít k relaxaci. Vzít si tam podložku, zabalit se do deky, odpočinout si, zameditovat a nabrat sílu. 

Je nám ctí a děkujeme za důvěru. Za celý tým lektorů Lenka BALANC Růžičková

Kontakt

Tel: +420 608 731 859

Adresa

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

nám. Osvoboditelů 1363

Velké Bílovice, 691 02

IČ 09357670

 

Otvírací doba

Pondělí - Pátek

dle rozvrhu lekcí a kurzů