NABÍDKA PRO DĚTI

RODIČE S DĚTMI 2,5 - 4 roky

Hravá lekce, kde se snažíme rozvíjet hrubou i jemnou motoriku, nejzákladnější pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřujeme se na rozvoj chůze a překonávání menších překážek hravým způsobem, za přítomnosti a pomoci rodiče. Rodič je zde potřeba jako bezpečná kotva pro dítě, které se tu učí vnímat cizí kolektiv jako bezpečné místo a cvičení jako příjemnou aktivitu.

CVIČENÍ PRO DĚTI 4 - 7 let

Smyslem těchto lekcí je přispět ke zdravému rozvoji dětí. Náplní jsou pohybové hry, protahovací a zpevňující cvičení s využitím různých pomůcek, často jsou do cvičení zapojovány učební prvky jako třeba orientace v prostoru nebo v číselných řadách. Zaměřujeme se také na rozvoj sluchových, zrakových i komunikačních schopností dětí a to pomocí různých herně pohybových aktivit. Lekce jsou pestré, přizpůsobeny dětem a zakončené relaxačními a dechovými cviky.

CVIČENÍ PRO JUNIORY 8 - 13 let

Lekce jsou možností jak dostat holky i kluky v juniorském věku z digitálního světa. Aktivity přispívají k získávání odolnosti, k posilování zdraví a imunity. Hodina je vždy poskládána z různých pohybových aktivit, kterými si děti posilují zdatnost, získávají zdravé sebevědomí, prohlubují kreativitu, komunikaci mezi sebou. Náplň lekcí je zaměřena nejen na individuální rozvoj dítěte, ale také na práci v týmu. Hodiny jsou vždy ukončeny dechovým cvičením a relaxací.

DISKOTÉKA PRO DĚTI 7 - 13 let

Taneční lekce, nebo-li diskotéka, je hravá hodina, kde se děti mohou vyblbnout a vyhrát si. Snažíme se nenásilně rozšířit jejich pohybové schopnosti a zároveň se společně pobavit a zahrát si taneční hry. Rozvíjíme dětskou kreativitu, lásku k tanci a vyjádření se skrz pohyb. Podporujeme odvahu a zdravou sebedůvěru. Diskotéka je pro začátečníky i pro tanečníky, cílem je radostný pohyb všech podob.

JAK SE K NÁM PŘIHLÁSIT?

Výběr ve 3 krocích:

  1. Vyberte si z aktuální nabídky.
  2. Objednejte si permanentku nebo jednorázový vstup ZDE.
  3. Rezervujte si své místo v rezervačním kalendáři ZDE.

Novým dětem a dětem, které u nás nebyly více jak rok, nabízíme první cvičební lekci v hodnotě 150,- ZDARMA. Rerervujte si ji v ZDE a na hodině řekněte lektorovi, že si právě vybíráte PRVNÍ HODINU ZDARMA.

DALŠÍ MOŽNOSTI PRO VÁS?